OPERATOR PANEL GRUBU

  ABB’nin HMI operatör panelleri, her bütçeye uygun fiyatı ile maksimum operatör rahatlığı için çok çeşitli özellik ve işlevsellik sunar. Dört farklı HMI serisi ile tüm uygulamalarınız için çözüm kolayca sağlanır.

CP400 SERİSİ

   ABB operatör panelleri, alarm ve durum yönetimi, grafik, animasyon, makro ve Ladder Diagram işlevsellikleri ve reçete yönetimi gibi çok etkin ve verimli işlevsellikler sunar. Kompakt bir 7″ ekran boyutundan 10,4″ renkli TFT ekrana kadar çeşitleri mevcuttur. 

 

   RS232 ve 485 Modbus, HMI’ların tamamında standart iletişim seçeneğidir. Ethernet ürünlerin bir çoğunda mevcuttur. Diğer seçenekler, Ethernet plus CF Bellek kart yuvaları ve USB portlarıdır. Pek çok model STN ya da TFT ekran formatında mevcuttur.

CP600 SERİSİ

   CP600 serisi, şu anda giriş seviyesinden (4,3″) üst düzey panele (15″) kadar daha geniş bir ürün gamıyla sunuluyor. Çok esnektir ve karmaşık sistem ya da işlemlerde gelişmiş uygulamalar için özel olarak tasarlanmıştır. PB610 mühendislik yazılımı ile ya da PLC Web sunucusu üzerinden web tarayıcılı panelleri ile oluşturulan yüksek kaliteli grafik panellerini kullanan CP600 serisi, insan-makine iletişimini kolaylaştırmak için bilgileri daha iyi sunar. Mühendislik yazılımı XML teknolojisini temel alır ve kolay sezgisel grafikler oluşturmanızı sağlar. 

   Ölçeklenebilir Vektör Grafikleri (SVG) ile oluşturulan görsel objeler, işletim sisteminden tamamen bağımsızdır. Otomasyon sisteminizle kolay entegrasyon ve yüksek özelleştirme esnekliği sunar. Dinamik objelerin yapılandırılabilir özellikler ile kolayca oluşturulması, objeleri birbirine bağlama becerisi, dönüştürme ya da kolay yeniden boyutlandırma ile yaratıcılığınızdan tasarım anlamında en iyi verimi almanızı sağlar.

CP600-eco SERİSİ

   CP600 panellerin görünüm kalitesini daha ekonomik seçenekler ile sunan CP600-eco paneller, performanstan ve kaliteden ödün vermeden kullanıcıların kolaylıkla program aktarmasına izin vererek, uygulamanız ne olursa olsun tüm sisteminize kolayca entegrasyon sağlamaktadır.

CP600-pro SERİSİ

   ABB’nin en son HMI serisi olan CP600-pro serisi, ABB’nin yıllarca kullanıcılarına sunduğu üstün özellikli CP600 serisi panellerin tüm kullanım özelliklerini taşıdığı gibi, gigabit ethernet, yüksek işlem hızı ve -20 °C – +70 °C çalışma aralığı ile çok daha zorlu ve hız gereksinimi ihtiyacının olduğu ortamlarda müşterilerimizin ihtiyaçlarına daha iyi hizmet vermek için tasarlandı.

  Call Now ButtonScroll Up
  ADRES:

  Karpuzsekisi Mahallesi, Karpuzsekisi Mah. Org.San.Bölgesi 32.Cad. No:2, D:F, 38070 Hacılar/Kayseri
  TELEFON:

  0 352 322 14 50
  FAX

  0 352 322 14 53